Неделя, 20.08.2017

Последни новини:

Борован 15.7° C   Ясно

Вижте къде ще спира токът в област Враца в периода 7-11 август

 ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Враца, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 - 11 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Област Враца

Община Бяла Слатина

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Здравец, Златия, Искър, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Пирин, Родопи, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Тодор Каблешков, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Враца

На 07.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 08.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 10.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Враца: Братя Миладинови, Демокрация, Димчо Дебелянов, Иван Ангелов, Кирил Буюклийски, Металург, Мито Орозов, Поп Тодор Врачански, Сестри Хаджикръстеви

На 11.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: Екзарх Йосиф

На 09.08.2017 г. /10:30 - 13:00 ч./ - Враца: Мито Орозов

Общини Мизия, Оряхово, Козлодуй, Хайредин

На 07.08.2017 г. /12:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бутан: 1-ви май, 23-ти септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Костов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Беласица, Благой Иванов, Босилеградска, Вардар, Васил Априлов, Васил Воденичарски, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Владимир Цветков, Враца, Връшка чука, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Иван Тодоров Ангелов, Извор, Извън регулацията, Искър, Йорданка Чанкова, Калиманица, Камчия, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Драйчев, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Любен Каравелов, Места, Местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Вапцаров, Никола Димитров Тодоров, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Осогово, Охрид, Панагюрище, Петър Костов, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф. Методи Балевски, Радецки, Радойково, Райко Даскалов, Речка, Рила, Руен, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Стоянка Копчева, Струма, Тимок, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра; Гложене, Общ. Козлодуй: Акация, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Гео Милев, Дунав, Извън регулацията, Искър, Йонко Милев, Йордан Лютибродски, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, Местност Падината, Мур, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Рила, Скът, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Яким Деспотов; Козлодуй: Радецки; Крива бара, Общ. Козлодуй: 23-ти септември, 9-ти септември, 9-ти септември, Антон Иванов, Багджийска, Благой Иванов, Бригадирска, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Левски, Владимир Цветков, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Йорданка Чанкова, Ком, Крайна, Кубадин, Лиляна Димитрова, Малчика, Марица, Мир, Огоста, Пейо Яворов, Петър Костов, Радецки, Рила, Стара планина, Христо Ботев, Черковна; Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Дафинка Чергарска, Дунав, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Местност Макавееца, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара планина, Тодор Каблешков, Хан Крум, Цар Самуил, Чавдар, Червена армия; Мизия; Михайлово, Общ. Хайредин: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлско въстание, Батак, Безименна, Беласица, Бистрица, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Видин, Витоша, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Ломска, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Огоста, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Плиска, Райко Даскалов, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Страхил Войвода, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов; Хайредин: Ален мак, Ален мак, Ангел Боков, Ангел Боков, Асен Златаров, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Добрич, Драгоман, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Малчика, Местност Влашко - Селска Падина, Местност Ливадето, Местност Минзухар, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Стралджа, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янкова Падина, Ястребино, Яташка, На 07.08.2017 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Войводово, Общ. Мизия: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев; Крушовица, Общ. Мизия: 213031, М. &Quot; Гладно Поле&Quot; Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М. Шировица, Местност Турски дол, Местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов; Липница, Общ. Мизия: 28-ми Април, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, Местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра; Мизия: Врачанско шосе; Софрониево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, Местност Селскостопански двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра

На 07.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гложене, Общ. Козлодуй: 8-ми март, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Безименна, Бели брег, Братя Миладинови, Васил Друмев, Видин, Вит, Витоша, Георги С. Раковски, Драва, Дунав, Иван Вазов, Иван Димитров, Извън регулацията, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Марица, Маршал Бирюзов, Минзухар, Мир, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков, Погранична, Роза, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Яким Деспотов; Мизия: 3-ти март, 655 и 656, 9-ти септември, Александър Якимов, Александър Якимов, Баба Тонка, Бачо Киро, Блокове на Апк, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Вела Пискова, Вела Пискова, Веслец, Витоша, Врачанско шосе, Гаврил Генов, Гаврил Генов, Гаврил Георгиев, Гаврил Георгиев, Ген. Гурко, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Дафинка Чергарска, Дафинка Чергарска, Дико Илиев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Драган Цанков, Елин Пелин, Жил. Комплекс Кцх, Здравец, Ивайло, Илия Байрамов, Йордан Йовков, Ком, Кузман Янкулов, Кузман Янкулов, Лазар Драйчев, Лазар Кунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Местност Герена, Милин Камък, Митко Палаузов, Младежко Общежитие на Кцх, Мургаш, Общежитие, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Перущица, Петко Банков, Петко Банков, Петко Йотов, Петко Йотов, Петко Йотов, Петър Атанасов, Петър Атанасов, Петър Атанасов, Пирин, Преслав, Преспа, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Скът, Сливница, Софроний Врачански, Средна гора, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тоно Петров, Тоно Петров, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Якимов, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цветко Палибачийски, Шипка, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански, Яница, Янтра; Оряхово: Йордан Йонов; Сараево: Бачо Киро, Безименна, Васил Левски, Елин Пелин, Иван Вазов, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Хърлец: 9-ти септември, 9-ти септември, Августа, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Безименна, Благой Иванов, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Добруджа, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Нивянин, Искър, Йорданка Чанкова, Калето, Калето, Кап. Петко Войвода, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Кольо Фичето, Л. Живкова, Любен Каравелов, Марица, Местност Селскостопански двор, Мизия, Минзухар, Мир, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Одрин, Осоговска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, път 11, Рила, Скът, Тодор Каблешков, Трапезица, Трепетлика, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Янтра

Община Оряхово

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Оряхово: Алея на мира и дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райня княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

                   


Copyright © 2009 Alpiko Publishing. All Rights Reserved.
Всички публикувани текстове и изображения са под закрила на „Закона за авторското право и сродните им права“. Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение е забранено.
Created by: DREAMmedia Creative studio